KANDIDOZĖ, GRYBELINĖS INFEKCIJOS, UŽDEGIMINIAI PROCESAI, PARAZITŲ NAIKINIMAS, KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJOS, GRYBELINIŲ SUSIRGIMŲ PROFILAKTIKAI, NAGŲ GRYBELINĖ INFEKCIJA – GALI PADĖTI MAŽA GREIPFRUKTO SĖKLYTĖ

Greipfruto sėklos turi antibakterinį, antivirusinį, priešgrybelinį, antiparazitinį poveikį. Tokiu būdu, kaip teigia liaudies medicina, jos yra efektyvus vaistas nuo daugybės susirgimų: skrandžio – žarnyno infekcija, opos, uždegiminiai procesai, laringitas, tonzilitas, haimoritas, kosulys, karpos, egzema, galvos odos suerzinimas ir niežėjimas, dermatitas, vabzdžių įkandimai, mozoliai, padidėjęs kojų prakaitavimas ir dar stimuliuoja viso organizmo apsauginę sistemą.

Galima susidžiovinti greipfruto sėklytes, sumalti su kavamale ir ketvirtį arbatinio šaukštelio sumaišyti su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus. Kaip teigia liaudies medicina – tai gali padėti nugalėti peršalimo susirgimus.

Be šito ši priemonė rekomenduojama nuo kandidozės (makšties kandidozė – makšties grybelis, pienligė). Ir dar padeda normalizuoti visą žarnyno florą.

Greipfruto sėklytės, kaip teigia liaudies medicina, gali padėti nuo:

  • genitalinių infekcijų;
  • grybelinio vaginito (grybelinis makšties uždegimas, kurį sukelia natūraliai kūne esantis grybelis, vadinamas Kandida albicans);
  • vulvito (tai moters išorinių lytinių organų uždegimas);
  • vulvovaginito (išorinių lytinių organų ir makšties uždegimas);
  • rekomenduojama grybelinių susirgimų profilaktikai;
  • burnos ertmės grybeliniams susirgimams;
  • kvėpavimo takų infekcijai (angina, tonzilitas, laringitas, pneumonija);
  • šlapimtakių infekcijai;
  • žarnyno kandidozė (žarnyno kandidozė – tai sunkios disbakteriozės forma);
  • žarnyno disbakteriozė;
  • infekcija po chirurginį operacijų;
  • odos infekcijų profilaktikai;
  • gastrito ir skrandžio bei dvylikapirštės žarnos profilaktikai ir gydymui, žaizdų gydymui, herpio infekcijos sunaikinimui.

 

Sėklytės netoksiškos, neiššaukia jokio pašalinio poveikio. Sėklyčių negalima naudoti nesutrintų.

Greipfruto sėklyčių ir žievės tinktūra
Ji skirtingai negu kitos citrusinės tinktūros turi ypatingų kartumų. Tie kartumai kartu su eteriniais aliejais yra geriausias gamtinis antibiotikas. Jis gali išgelbėti mus nuo šimtų parazitų ir patogeninės mikrofloros, o svarbiausia – nuo grybelinių infekcijų žarnyne. Paprasčiausiai nereikia žievės ir sėklyčių išmesti.

Žievę smulkinti nedideliais kvadratėliais (prieš tai ją gerai nuplauti), Viską (ir sėklytes) nestipriai suspaustai sudėti į stiklinį indą, ir apsemtinai užpilti degtine. Leisti nusistovėti ne mažiau 10 dienų, galima ir ilgiau. Nukošti ir patariama gerti po arbatinį šaukštelį į pusę stiklinės vandens paprastai 2 kartus per dieną prieš valgį. Skonis labai neblogas, gali net patikti. Rekomenduojama naudoti sergant moteriškais susirgimais susijusiais su grybelinėmis infekcijomis.

Išoriniam naudojimui:
viską darome taip pat, kaip užpilant degtine – tik užpilame ne degtine, o aliejumi. Užpiltą turinį leisti nusistovėti ne trumpiau kaip mėnesį, laikant tamsioje vietoje. Išorėje aliejaus ištrauka naudojama išorinių grybelių susirgimo atveju – ant padų, ant kojų. Jeigu ant nagų – reikia sumirkyti marlę aliejuje, apsukti ja pirštą ir uždėti ką nors, kad nepermirktų. Ir palikti nakčiai. Iš vieno karto nepraeis, bet turint kantrybės – rezultatas bus.

Dar vienas receptas:
2 greipfruktus gerai nuplauti, nulupti žievę. Žievę supjaustyti kubeliais, juostelėmis – nelabai plonai, bet ir nestambiai. Sudėti viską į litrinį stiklainį. Minkštimą paskirstykite dalelėmis ir nuspauskite sultis į tą patį stiklainį. Greipfrukto išspaudas ir sėklas taip pat sudėkite į tą pat stiklainį. Iki viršaus užpilkite gera (ne mažiau 50 laipsnių) degtine. Gerai uždarykite. Leisti nusistovėti 14 dienų tamsioje vėsioje vietoje pastoviai sujudinant. Gautą tinktūra nereikia nukošti – kuo ilgiau bus- tuo geriau.

Rekomenduojama suvilgius tinktūroje tamponą tepti problemines vietas.

Gerti patariama po 1 arbatinį šaukštelį į puse stiklinės vandens ryte nieko nevalgius. Kursas – 10 dienų, po to 5-7 dienos pertrauka.

Greipfrukto tinktūra parazitų naikinimui
Sėklytes ir susmulkintą žievę sudėkite į stiklinį indą ir apsemtinai užpilkite gera degtine. Leiskite nusistovėti 14 dienų tamsioje vėsioje vietoje. Nukošti. Rekomenduojama gerti po 1 arbatinį šaukštelį 2 kartus per dieną prieš valgį.

Šitą tinktūrą liaudies medicinos žinovai rekomenduoja kaip neblogą priemonę stomatito gydymui ir nuo visokių negalavimų, sukeltų įvairių grybelių.

Parašykite komentarą