Nuostabios užšaldytos citrinos 

Daug restoranų ir kavinių specialistų naudoja ar vartoja visą citriną ir nieko nešvaisto. Kaip jūs galite naudoti visą citriną be atliekų? Tiesiog nuplauti, įdėti citriną į jūsų šaldytuvą, šaldiklyje. Kai citrina sušąla, imti savo trintuvę, sutarkuokite visą citriną (nereikia valyti) ir pabarstykite ja savo maistą. Pabarstykite daržovių salotas, ledus, sriubas, kruopas (košes), makaronus, spageti, ryžius, sušį, žuvies patiekalus, viskį, vyną… Sąrašas yra begalinis. Visi produktai staiga įgaus naują gerą skonį, kurio gali niekada bandėte ir anksčiau.

Labiausiai tikėtina, kad jūs vartojote citriną dėl sulčių ir vitamino C. Ne daugiau. Dabar, kada jūs sužinojote apie šią citrinos paslaptį, jūs galite ją naudoti net tirpių (greito paruošimo) vermišelių sriuboje.

Koks yra pagrindinis privalumas taip vartoti citriną be to kad nelieka jos atliekų ir suteikiamas naujas patiekalų skonis?

Taigi – citrinos žievelėje yra 5-10 kartų daugiau vitaminų nei citrinos sultyse. Ir mes tą viską išmetame.

Bet dabar, atlikus šią paprastą visos citrinos užšaldymo procedūrą ir ja apibarsčius savo maistą, galite valgyti visas maistingąsias medžiagas, ir maistas ir jūs būsite dar sveikesni.

Taip pat yra gerai, kad citrinos žievelės yra stiprus reduktorius nuodingų elementų iš organizmo šalinime. Todėl įdėkite nuplautą citriną į šaldiklį, ir tada sutarkavus pabarstykite savo valgį kiekvieną dieną. Tai yra raktas į jūsų maisto skonio pagerinimą ir į jūsų sveikesnį ir ilgesnį gyvenimą! Tai citrinos paslaptis! Geriau vėliau negu niekada, tiesa? Nuostabi citrinos nauda!

Citrinos (Citrus) yra stebuklingas produktas žudantis vėžines ląsteles. Jis yra 10.000 kartų stipresnis nei chemoterapija.

Kodėl mes nieko nežinome apie tai? O gi todėl, kad laboratorijas domina sintetinė versija, kuri atneša jiems didžiulius pelnus.

Dabar galite padėti draugui bėdoje, suteikiant jam ar jai žinias, kad citrinos sultys yra naudingos ligų prevencijai. Jos skonis yra malonus ir jis neturi tokio baisaus poveikio kaip chemoterapija.

Kiek žmonių mirs, kol tai bus laikoma griežčiausioje paslaptyje, kad nebūtų pakenkta stambiųjų korporacijų multimilijoninėms pajamoms?

Kaip žinote, citrinos medis (The Lemon Tree) yra garsus įvairių citrinų ir laimo vaisių veislėmis.

Galite valgyti vaisius įvairiais būdais: jūs galite valgyti minkštimą, išspausti sultis, paruošti gėrimus, šerbetus, pyragaičius, ir tt… Jis turi daug privalumų, tačiau įdomiausias – poveikis cistoms ir navikams.

Šis augalas yra patikrinta priemonė nuo visų vėžio tipų. Vieni sako, kad tai yra labai naudinga prie visų vėžio rūšių. Jis taip pat turi antimikrobinį poveikį nuo bakterinių infekcijų ir grybelių, veiksmingas nuo vidinių parazitų ir kirminų, jis reguliuoja kraujo spaudimą, kuris yra per didelis, tai yra antidepresantas, kovoja su stresu ir nervų sutrikimu. Šios informacijos šaltinis yra įspūdingas: jis yra kilęs iš vieno didžiausių vaistų gamintojų pasaulyje, kuris sako, kad nuo 1970 m. daugiau nei 20 laboratorinių testų pagalba, buvo įrodyta, kad jis naikina 12 rūšių vėžio piktybines ląsteles, įskaitant gaubtinės žarnos vėžio, krūties vėžio, prostatos, plaučių ir kasos…

Šio augalo sudėtinės dalys turi 10.000 kartų didesnį poveikį nei tokio vaisto, kaip Adriamycin, kuris dažniausiai naudojamas vaistas chemoterapijos pasaulyje, kad sulėtinti vėžio ląstelių augimą. Ir dar labiau stebina: gydymo būdas su citrinų ekstraktu naikina tik piktybines vėžio ląsteles ir neturi įtakos sveikosioms ląstelėms.

„Neekologiškos daržovės nėra tokios grėsmingos, kaip įsivaizduojame. Augalas nepasiims mineralų ir kitų medžiagų daugiau, negu jam reikia. Tiesa, importuoti vaisiai tikrai būna apipurkšti nuo gedimo saugančiais chemikalais. Juos galima pašalinti geriamąja soda. Parsinešėte iš parduotuvės vynuogių, apelsinų, citrinų, bananų ar agurkų ir – į koncentruotą sodos tirpalą. Jo receptas paprastas: sauja sodos – litras vandens. Puikiai tirpina chemikalus. Po 15-20 minučių nuplaukite švariu vandeniu ir, gerbiamosios šeimininkės, turėsite jau nebe „sintetinį”, o gurgždantį, lyg močiutės augintą vaisių ar daržovę.”

Parašykite komentarą