Prostatos adenoma, vyrų ir moterų nevaisingumas, karščio bangos klimakso metu, vyrų lytinis nepajėgumas – padės lazdyno žirginėliai.
Lazdynas žydi kada pradeda nutirpti sniegas (balandžio mėnesį) ir žydėjimas tęsiasi apie 10 dienų.

Šviežiai surinktus žydinčius lazdyno žirginėlius sudėti į puse litro stiklainį. Užpildyti puse indo, lengvai juos suspaudžiant. Iki indo viršaus užpilti gera – ne mažiau kaip 50 laipsnių degtine. Leisti nusistovėti 14 dienų vėsioje, tamsioje, nešaltoje vietoje kasdien sujudinant.

Gerti rekomenduojama po arbatinį šaukštelį valgio metu į pusę stiklinės vandens. Bet gerti siūloma tik per pusryčius – taip išsisklaido mieguistumas ir padidėja darbingumas. Jeigu gersite vakare – gali sutrikti miego ritmas. Rekomenduojama išgerti visą kiekį, o pakartoti – rudenį.

Jeigu jau nespėjote prisirinkti žirginėlių, galimas variantas su lazdyno šakelių viršūnėlėmis – nuskinant pačias jaunų šakelių viršūnėles su 2-3 jaunais lapukais. Šis būdas yra silpnesnis už žirginėlius, todėl reikėtų puse litro indą užpildyti ne iki pusės, o iki pat viršaus lengvai suspaudžiant. Ir iki viršaus užpilti gera degtine. Išlaikymo terminas ir būdas tokie, kaip ir žirginėlių. Ir naudoti rekomenduojama taip pat.

Parašykite komentarą