Esant nesveikiems dantims žmogui atsiranda įvairių ligų, mažinančių jo gyvenimo resursus. Reklamuojamos pastos (gydomosios, higieninės) dantų apsaugai, nuo parodantozės, karieso neduoda rezultatų. Labai reklamuojamos pastas su fluoru. O jis yra nuodingas ir ardo dantų kaulo audinius.

Dantis valyti su dantų šepetėliu padažius jį būtinai į susmulkintą jūros druską. Valyti 1-2 minutes, išskalauti vandeniu. Taip valant dantis išnyksta neskanus burnos kvapas, dantys pasidaro balti, sutvirtėja dantenos ir dantys, nesijaučia skausmingų pojūčių. Be kita ko natūrali jūros druska praturtina organizmą mikroelementais.

———————————————————-

Bet kokį pasirinktą kiekį sumaltos druskos, sumaišyti su bet kokiu augaliniu aliejumi lygiomis dalimis ir minkštu šepetėliu valyti dantis ir dantenas.

———————————————————-

Sumaišyti sumaltų pipirų žiupsnelį ir ketvirtį arbatinio šaukštelio susmulkintos paprastos druskos – geriausi dantų milteliai. Kasdieninis jų naudojimas padeda apsisaugoti nuo karieso, panaikina blogą burnos kvapą, dantenų kraujavimą, skausmą dantyse ir dantenose. Šis mišinukas gydo padidintą dantų jautrumą.

———————————————————-

Sumaltais ajerų milteliais valomi dantys – sustiprinamos dantenos.

Kartumynai veikia skonio receptorius burnos gleivinėje ir liežuvyje, sukelia skonio centro sudirginimą. Jie gerina apetitą, skatina skrandžio sulčių sekreciją, todėl gerina maisto virškinimą, pasižymi prieš opiniu poveikiu.

Sudžiovintas ajero šaknis sumalti su kavamale ir sausais milteliais uždėjus ant drėgno dantų valymo šepetėlio valyti dantis – labai naudinga ir labai gerai išvalo dantis (džiovintų ajero šaknų galima nusipirkti bet kurioje vaistažolėmis prekiaujančia vaistinėje).

———————————————————-

Lauro lapas balina dantis ir valo dantų emalį.

Lauro lapus sumalti su kavamale ir milteliais valyti dantis. Ir sveika ir gražu (lauro lapus prieš sumalimą nuplauti, išdžiovinti).Sustiprina emalinę dantų dangą, juos balina, šalina akmenėjančias dantų apnašas.

———————————————————-

Sumaišykite vieną dalį smulkiai sumaltos druskos bei dvi dalis sodos ir valykite šiuo mišiniu dantis – tai padės nuvalyti apnašas, balins dantis ir bus sveika dantenoms.

———————————————————-

Arbatinį šaukštelį smulkios jūros druskos sumaišykite su šaukšteliu alyvuogių aliejaus. Šiuo mišiniu patariama trinti dantenas ryte ir vakare po 5 minutes.

———————————————————-

Patariama dantis valytis valgomosios druskos ir geriamosios sodos mišiniu (lygiomis dalimis).

Manoma, kad dantenų ir dantų ligų galima išvengti, jei ryte ir vakare dantis valysite su citrinų sultimis: dantų šepetėlį sušlapinkite vandeniu ir ant jo užlašinkite truputį citrinos sulčių

———————————————————-

Debesylo šaknį smulkiai supjaustyti ir užpilti aliejumi. Truputį pakaitinti. Palikti parai ar dviem pastovėti. Nukošti. Turėsite nuostabų gydomąjį aliejų, ypatingai dantenų priežiūrai, ar kitoms problemoms šalinti.

———————————————————-

Pasirinktą procedūrai valgomosios sodos kiekį sumaišykite su trupučiu vandens ir gauta suspensija minkštu dantų šepetėliu valykite dantis ir masažuokite tuo pačiu dantenas po valgio, rytais ir vakarais. Gražiai nusipoliruos dantys, neutralizuosite puvimo bakterijas nuo maisto likučių, pašalinsite nemalonų kitiems kvapą iš burnos.

———————————————————-

Galite nebenaudoti jokių dantų pastų – naudinga, sveika ir jokių nuodų (pastų pavidale).

———————————————————-

Kaštono vaisiui nulupti rudą odelę – (kad odelė lengviau nusiluptų – kaštonus kuriam laikui pamerkite į šaltą vandenį), patį vaisių susmulkinti, sudžiovinti džiovyklėlėje arba orkaitėje. Sudžiovintus kaštono vaisius sumalti su kavamale iki miltelių pavidalo. Bus puiki dantų valymo priemonė, kuri yra gero skonio, gerai valo ir balina dantis, stiprina dantenas.

Parašykite komentarą