Liaudies išmintis pataria

Turite klausimų dėl vaistažolių kreipkitės el. paštu: birute.martisiene@gmail.com; taip pat galite prisijungti prie facebook grupės:
Liaudies išmintis pataria. Visa svetainėje pateikta medžiaga yra patariamojo pobūdžio. Norint naudoti aprašomus liaudies
medicinos gydymo būdus patariama pasitarti su gydančiuoju gydytoju.

Įrašykite augalo, grybo ar augalo dalies pavadinimus. 

 

Įrašykite ligos pavadinimą arba simtomą kuris jus kamuoja.

Receptai

 • 2018 m. vasario 18 d., pirmadienis
  Žąsų taukai

  Tarp gyvulinės kilmės riebalų žąsų taukai yra ant aukščiausios pakylos savo naudingomis žmogaus organizmui medžiagomis ir vitaminais.
  Žąsies taukai savo struktūra panašūs su alyvuogių aliejumi. Jų saikingas vartojimas visiškai neįtakoja papildomų kilogramų sukaupimo ir cholesterolio lygio kraujyje. Ir dar gera žinia - žąsų riebalai nepakeičia savo puikių savybių net juos kaitinant, ko nepasakysi apie visus augalinius aliejus.

 • 2018 m. vasario 9 d., šeštadienis
  Hemarojus

  Pagrindinis dalykas, norint išvengti hemarojaus suaktyvėjimo - gyventi ir maitintis taip, kad neužkietėtų viduriai. Reikėtų vengti valgyti pernelyg daug produktų, kurie skatina vidurių užkietėjimą: šokolado, kakavos, kavos, raudonojo vyno ir t. t. Naudoti pakankamai skysčių – apie 2–3 litrus vandens, natūralių sulčių, vaisinės ar žolelių arbatos.

 • 2017 m. gruodžio 12 d., trečiadienis
  Varikozinio venų išsiplėtimo gydymas pasitelkiant liaudies mediciną

  Varikozė arba lėtinis venų nepakankamumas, dažnai vadinama tiesiog išsiplėtusiomis venomis. Tromboflebito terminas suprantamas kaip paviršinių venų uždegimas su lokalia paviršinių venų tromboze.

 • 2017 m. lapkričio 30 d., penktadienis
  Mioma

  Tai gerybinis auglys, kuris susiformuoja iš gimdos raumeninio sluoksnio audinio ląstelių. Liaudies medicinos žinovai miomos gydymui rekomenduoja daug gana efektyvių būdų šiai problemai spręsti.

 • 2017 m. kovo 27 d., antradienis
  Skydliaukės ligos

  Skydliaukės problemos ir receptai jų gydymui.

 • 2017 m. kovo 27 d., antradienis
  Kepenys, tulžies pūslė, vidurių užkietėjimas, odos ligos, rožinės kilmės uždegimai, psoriazė, egzema - padės kiaulpienės žiedų aliejus

  Receptas kiaulpienių aliejui paruošti kuris padės kepenims, tūlžies pūslei taip pat nuo vidurių užkietėjimo, odos ligų, rožinės kilmės uždegimų, psoriazės, egzemos.

 • 2017 m. kovo 1 d., ketvirtadienis
  Kaulavaisių sėklų terapija

  Venos, trombozė, kraujagyslės, akių tinklainė, atmintis, žarnynas, oda, skrandžio opos, artritas, šlapimtakiai, skydliaukė, imuninė sistema, nervai, klimaksas, medžiagų apykaita, onkologija, hemorojus, helmintozė, inkstai, tulžis – gali padėti vaisių kauliukai

 • 2017 m. sausio 27 d., šeštadienis
  Spuogai

  Įvairūs receptai ir būdai kaip kovoti su spuogais ir kitais veido uždegiminiais procesais.

 • 2017 m. sausio 20 d., šeštadienis
  Patarimai svorio ir apetito mažinimui

  Įvairūs patarimai sumažinti svori bei apetitą.

 • 2016 m. gruodžio 18 d., pirmadienis
  Atminties stiprinimas

  Įvairūs receptai ir patarimai atminčiai stiprinti.


Naujienų prenumerata