Liaudies išmintis pataria

Turite klausimų dėl vaistažolių kreipkitės el. paštu: birute.martisiene@gmail.com; taip pat galite prisijungti prie facebook grupės:
Liaudies išmintis pataria. Visa svetainėje pateikta medžiaga yra patariamojo pobūdžio. Norint naudoti aprašomus liaudies
medicinos gydymo būdus patariama pasitarti su gydančiuoju gydytoju.

Įrašykite augalo, grybo ar augalo dalies pavadinimus. 

 

Įrašykite ligos pavadinimą arba simtomą kuris jus kamuoja.

Straipsniai ir receptai

2017 m. kovo 27 d., antradienis
Kepenys, tulžies pūslė, vidurių užkietėjimas, odos ligos, rožinės kilmės uždegimai, psoriazė, egzema - padės kiaulpienės žiedų aliejus

Kepenų ligos, tulžies pūslės akmenligė, kamuoja dažnas vidurių užkietėjimas, ar problemos su skrandžio ir virškinamuoju traktu (kolitai, gastritai) – liaudies medicinos žinovai rekomenduoja pasitelkti į pagalbą kiaulpienių aliejų ir pataria gerti jį po 1 valgomąjį šaukštą, 3 kartus dienoje, prieš pat valgį arba valgymo metu.

Taip pat, patariama kiaulpienių aliejumi gydyti didžiąją dalį odos ligų: įsisenėjusias negyjančias žaizdas, randus, buvusių nudegimų „palikimą“, egzemą, psoriazę, rožinės kilmės odos uždegimus, impetigo (pūlingi, paviršiniai odos dariniai). Problemines odos vietas rekomenduojama suvilgyti ir šluostyti kiaulpienių aliejuje sumirkytomis lininėmis servetėlėmis, tamponais.

ALIEJAUS PARUOŠIMO RECEPTAS:
Gražią, saulėtą dieną prisiskinkite kartu su koteliais kiaulpienės žiedų ir visa tai sutrinkite mediniu, keraminiu grūstuvėliu ar rankomis iki pasirodys sultys. Sumaigytą masę sudėkite į stiklainius, užpildydami juos iki pusės ir užpilkite tik labai geros kokybės augaliniu aliejumi. Užpildytus stiklainius apriškite marle ir 3 savaičių laikotarpiui pastatykite lauke, tokioje vietoje, kuri būtų pastovioje saulėkaitoje visą dieną. Prabėgus 21 dienai, nufiltruokite, nusunkite tirščius. Saugoti reikia tamsioje vietoje, normalioje kambario temperatūroje.


Naujienų prenumerata