VENOS, TROMBOZĖ, KRAUJAGYSLĖS, AKIŲ TINKLAINĖ, ATMINTIS, ŽARNYNAS, ODA, SKRANDŽIO OPOS, ARTRITAS, ŠLAPIMTAKIAI, SKYDLIAUKĖ, IMUNINĖ SISTEMA, NERVAI, KLIMAKSAS, MEDŽIAGŲ APYKAITA, ONKOLOGIJA, HEMOROJUS, HELMINTOZĖ, INKSTAI, TULŽIS – gali padėti vaisių kauliukai

Terapijos paslaptis kaulavaisių sėklomis (branduoliais) gerai yra įvaldę rytietiškos liaudies medicinos žinovai. Jie puikiai suvokė, kad sėklytėje, įkalintoje storame ir kietame apvalkale, slypi ypatinga substancija akumuliavusi savyje galingą gyvybinę išgyvenimui skirtą energiją, gebanti padovanoti Žmogui ne tik stiprią sveikatą ir aktyvią senatvę, bet ta jų sukaupta energija dar teikia ir jaunatviškumo, sustiprindama organizmo imunines funkcijas – aktyviai padedančias kovoje su įvairiais jo sutrikimais, ligomis

Kaulavaisių branduoliukai, tai savotiškos Motinos Gamtos sukurtos natūralios tabletės. Tačiau, liaudies medicinoje tai nereiškia, jeigu šitą Gamtos dovaną suvalgei ir jau sveikas. Taip, patartina jų suvalgyti po keletą, bet rekomenduojama kaulavaisių sėklas sutrinti į miltelius ir pasiruošti atitinkamos ligos gydymui numatytas tinktūras arba vartoti pagal liaudiškos medicinos receptus, tiesiog užsigeriant vandeniu.

Įvairių kaulavaisių branduoliai turi tam tikrą procentą amigdalino – junginys iš cianogeninių glikozidų grupės. Pav. persikų kauliukų branduoliuose jų aptinkama apie 2-3 procentus, abrlkosų – 1-1,8 procento, vyšnių kauliukų branduoliukuose, obuolių, kriaušių sėklose – 0,8 procento.

VYNUOGIŲ kauliukai

Vynuogių kauliukuose esančio aliejaus ir kitų naudingų mikroelementų ar mikrobiologinių junginių įtaka žmogaus organizmui:

 • sutvirtina kraujotakos ir kitų organizmo skysčių latakų sieneles, daro jas labiau elastingomis;
 • slopina kraujagyslių plėtimąsi ir kraujo išsiliejimą;
 • pozityviai veikia varikozės pažeistas venas;
 • neleidžia formuotis kraujo krešuliams, trombams;
 • įtakoja akių tinklainės veiklos pagerinimą;
 • skatina galvos smegenų kokybiškesnį aprūpinimą deguonimi ir mikroelementais;
 • sustiprina atmintį ir dėmesio koncentraciją;
 • veikia visą nervų sistemą;
 • reiškiasi prieš alerginiu, prieš parazitiniu poveikiu, padeda organizmui pasipriešinti išorinės aplinkos parazitams ir mikrobams.

Vynuogių kauliukai daug kartų vertingesni už pačias uogas. Tiems, kurie deda pastangas jaunai atrodyti, vynuogių kauliukai su juose esančiu vitaminu E, tikrai bus nuostabus pagalbininkas, palaikant odos būklę. Sakoma, kad ji tampa nepaprastai elastinga ir tampri, išsilygina raukšlelės. Patartina moterims peržengusioms 50-tuosius, valgyti raudonųjų vynuogių kauliukus.

Vynuogių kauliukų aliejus:

 • mažina cholesterino lygį kraujyje ir kraujo spaudimą;
 • saugo širdies kraujagyslių sistemą, pagerindamas jų fizinę būklę;
 • vartojamas virškinamojo trakto ligų gydymui (tulžies latakų ir pūslės akmenligei, opaligei, gastritui);
 • panaudojamas ir kovoje su augliais;
 • kosmetologijoje – atstatant odos elastingumą, išlyginant smulkias raukšleles.

Rekomenduojama raudonųjų vynuogių kauliukų tinktūra venų ligoms gydyti:
200 gramų vynuogių kauliukų užpilame 0,5 litro degtinės, laikome 30 dienų tamsioje vietoje, periodiškai indą sukratydami. Nukošti. Vartoti patariama po 1 arbatinį šaukštelį, 3 kartus dienoje prieš valgį.
Liaudies išmintis sako, kad tinktūra gali padėti:

 • stiprinant kraujotakos kapiliarus;
 • efektyviai veikia trombozės atvejais, neleidžia sulipti trombocitams;
 • esant venų varikoziniam išsiplėtimui;
 • atsiradus trofinėms opoms;
 • padidina kraujyje hemoglobino lygį;
 • pagerina kraujo struktūrą;
 • pasižymi plačiu baktericidiniu ir priešvirusiniu spektru ligos gydymo eigoje.

Tyrimais įrodyta – vynuogių tinktūra iš tikro pagerina regėjimo funkcijas ir akių geodinamiką, esant tinklainės ir regos nervo patologijai.

Tonizuojančios tinktūros savybės, užtikrina gerą miegą, nuima psichoemocinį jaudulį, sumažina chronišką nuovargio sindromą. Prie protinių ir fizinių perkrovų, stresų, veikliosios tinktūros medžiagos, papildo ir suaktyvina organizmo energetiką.

Raudonųjų vynuogių kauliukų tinktūros receptas:
Sumalus kavamale 200 gramų kauliukų, užpilti juos 0,5 litro geros degtinės ir pastatyti tamsioje, vėsioje vietoje 30 dienų, retkarčiais supurtant indą. Nukošti. Vartoti patariama po 1 arbatinį šaukštelį, 1 kartą dienoje, valgio metu.

Šios tinktūros vertybė, tai slypinti joje antioksidacinė galia, gebanti neutralizuoti fermentus, griaunančius jungiamųjų audinių struktūras ir sėkmingai talkininkauja ląstelių atsinaujinimo procese.

Kaip teigia liaudies medicina, pagerėja odos, sausgyslių, kremzlinių audinių regeneracija, sutvirtėja kraujotakos ir kitų organizmo skysčių latakų sienelės, gali padėti atstatyti akių tinklainės funkcijas, sumažina akių įtampą, pasireiškiančia dirbant su kompiuteriu, greitai susinormalizuoja regėjimas apakinus ryškia šviesa; pagelbės organizmui išsivalyti nuo toksinų, nukenksminant neigiamą nuodingų medžiagų poveikį, gali nuslopinti Candida grybelio dauginimąsi virškinamajame trakte, ypatingai storojoje žarnoje. Kartu padeda slopinti pabrinkimus, pasireiškiančius pakilus kraujospūdžiui, širdies nepakankamumo ir traumų atvejais- sumažina trombų susidarymo riziką

Rekomenduojama vartoti trumparegiams dėl akių tinklainės jautrumo pagerinimo, sergantiems diabetu retinopatijos atveju, kada nusilpsta regėjimas, vartoti vyresnio amžiaus žmonėms, pasireiškus tinklainės erozijai.

Siūloma vartoti profilaktikai norint išvengti širdies miokardo infarkto ir aterosklerozės;

Ši tinktūra, kaip teigia liaudies medicina, turi įtakos kraujo struktūrai, jo klampumui, kraujagyslėms, galvos smegenims, imunitetui, viskas taip pat, kaip aprašyta spiritinės ištraukos pavartojimo atvejais.

Liaudies medicinos žinovai teigia, kad bene svarbiausias raudonųjų vynuogių kauliukų tinktūros privalumas- tai gebėjimas sustiprinti jungiamuosius kraujotakos sistemos (arterijų, venų, kapiliarų) sienelių audinius, palaikant jų elastingumą ir kartu tvirtumą, taip reikalingus, lokalizuojant kraujo išsiliejimą į smegenis ar akių tinklainę, gydant varikozinį venų išsiplėtimą.

Kitas raudonųjų vynuogių kauliukų tinktūros receptas:
100 gramų raudonųjų vynuogių kauliukų nuplaukite, nusausinę servetėle, juos sutrinkite ir subėrę į puslitrinį, tamsaus stiklo butelį, užpilkite 0,5 litro geros (ne mažiau 50 laipsnių) degtinės, sandariai uždarykite. Indą laikyti tamsioje vėsioje vietoje 30 dienų, kiekvieną dieną jį supurtant, Gerai nufiltruotą tinktūrą patariama gerti 5 dienas po 1 arbatinį šaukštelį valgio metu ir tik1 kartą dienoje. Toliau pertraukėlė, o gydymą tęsti ar ne, parodys savijauta.
Šia tinktūra galima gydyti ir gerklės ligas. Pakanka keleto lašų į šilto vandens puodelį ar uždegimą slopinančių žolelių nuovirą ir skalaukite gerklės ertmę.

PASTABA:
Raudonųjų vynuogių kauliukų antioksidacinės apsaugos savybės 12 kartų stipresnės už šviesios spalvos vynuoges.

Vyšnių ir trešnių kauliukų branduoliukai

Šie kauliukai turi nuodingų elementų ir juos vartoti patariama su dideliu atsargumu, po keletą vienetų per dieną.

Išgliaudytiems vyšnių kauliukų branduoliams nulupama odelė ir sudžiovintus branduoliukus sumalti kavamale į miltelius, kurie rekomenduojami vartoti: kraujavimui iš gimdos, skrandžio opos, podagros, artrito, šlapimtakių akmenligės.

Šių ligų gydymo tikslaispatariama – 2-3 kartus dienoje, po 1/4 arbatinio šaukštelio miltelių padėti po liežuviu ir jiems visiškai ištirpus, nuryti susikaupusias seiles.  Gydymo kursas užtruks 1,5 – 2 mėnesius.

SLYVŲ kauliukai

Rekomenduojamas receptas šlapimtakių akmenligei gydyti – Kiekvieną dieną suvalgyti (gerai sukramtant) 20 slyvų kauliukų branduolių 3-4 savaičių laikotarpyje ir padarius 7 dienų pertrauką, gydymo kursą pakartoti. Po 5 tokių kursų su pertraukomis, kaip teigia liaudies medicina, galite visiškai ir ilgam išsivaduoti nuo šlapimtakių akmenligės.

Slyvų kauliukų branduolių aliejus nuostabiai gerai įsigeria į odą, ją pamaitindamas mikroelementais, sudrėkina ir pakankamai atjaunina. Tinka ir labai jautriai odai. Rekomenduojamas viso kūno masažo procedūroms.

PUTINO UOGŲ kauliukai

Putinas unikalus augalas, kurio praktiškai visos dalys pasižymi gydomosiomis savybėmis. Ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir šiuolaikinė medicina panaudoja gydymo tikslams putino uogų kauliukų branduolius.

PATARIMAS:
Neišmeskite į šiukšlyną to, kas gali padėti sveikai gyvensenai, išvalant organizmą natūraliomis gamtos sukurtomis priemonėmis.

Kaip teigia liaudies medicina, putino uogų kauliukų branduoliukai pasotina organizmą gausybe naudingų jam mikroelementų, sutvarko žarnyno mikroflorą, gydančiai veikia širdies kraujagysles ir kraujotaką, stabdo ar sumažina pabrinkimus, sustiprina organizmą, pakelia jo energetinį tonusą, padeda atsikratyti šlakų, smėlio akmenų inkstuose, šlapimo ir tulžies pūslėse, kauliukų branduoliukai pagerina žarnyno įsiurbiamąją veiklą ir jo raumeninių audinių funkcionalumą.

Pagal liaudies medicinos žinovus, reguliariai vartojant putino kauliukų branduolius (po 10 vienetų per dieną), pradingsta nuovargio simptomai ir gali susilpnėti galvos skausmingi priepuoliai.

Sunokusių putino uogų kauliukų branduoliai mityboje su savo sukauptais biologiškai aktyviais elementais praturtins organizmą mineralais, vitaminais, svarbiomis jam amino rūgštimis.

Paskutinių medicininių tyrimų duomenimis putino uogų kauliukuose esantis aliejus turi natūralių karotinoidų, kurie gina organizmą nuo onkologinių susirgimų, pasireiškia galingu antioksidaciniu poveikiu, stabdo nesavalaikį senėjimo procesą, vartojamas išoriniam žaizdų, odos įtrūkimų, jaunuoliškų spuogų gydymui.

Aliejus, turintis geras odos ląstelių regeneracines, antiseptines ir tonizuojančias savybes taikomas kosmetikoje odos priežiūrai.

Putino uogos kartu su kauliukais gydomai veikia širdies ligas, hipertoniją, patartina valgyti peršalus ir pradėjus kosėti.

Rekomenduojamas putino kauliukų nuoviras mažiems vaikams dėl geresnės jų žarnyno veiklos ir raumeninio jų sluoksnio suaktyvinimo, viso virškinimo proceso pagerinimui, prakaitavimo paskatinimui.

Sudžiovinus ir paskrudinus iki rudumo putino kauliukų branduoliukus, sumalkite kavamale, turėsite vertingą kavos pakaitalą, kuris  palankiai stimuliuos žarnyno motoriką ir neduos užkietėti viduriams.

Kontraindikacijos:

 • Nesaikingai vartodami putino uogų kauliukų branduolius, pakenksite savo sveikatai. 
 • Nevartokite, turintys nepakantumą šiam augalui, jo kvapui ir pan.
 • Venkite vartoti putino uogų kauliukų branduolius: turintiems padidintą kraujo krešumą ir trombozės tikimybę, nėštumo laikotarpiu (gali įvykti gimdos susitraukimo spazmai), taip pat žmonėms su žemu kraujo spaudimu, nes putinas turi junginių mažinančių kraujo spaudimą.
 • Patartina susilaikyti nuo putino kauliukų branduolių besikamuojantiems su skrandžio opalige ir gastritu, padidintu skrandžio sulčių rūgštingumu.

OBUOLIŲ (subrendusių) sėklytės

Obuolių sėklosegausu vitamino E ir jodo. Suvalgius 6-7 obuolio sėklytes organizmas aprūpinamas visa paros norma jodo poreikiui, reikalingo smegenų veiklai palaikyti, skydliaukės funkcijai užtikrinti.

Obuolių sėklose aptinkamas ir labai retas vitaminas B17 (letrilas), kuris visiškai nesugyvena su piktybinėmis ląstelėmis, neleisdamas joms daugintis ir plisti organizme, pakelia suvargusio organizmo tonusą. Tai labai tinkama profilaktikos priemonė prieš onkologiją.

PASTABA:
Nežiūrint, kad obuolių sėklos prisotintos gausybe biologiškai aktyvių medžiagų, vitaminų, fermentų, teigiamai veikiančių į žmogaus sveikatą, liaudiškosios medicinos žinovai pataria obuolių PER DIENĄ suvalgyti kiek širdis geidžia, tačiau SĖKLYČIŲ NE DAUGIAU 6-7 vienetų.
ATMINKIT – obuolių sėklose sukaupta medžiaga virškinamajame trakte tampa nuodinga siniline rūgštimi (ciano vandenilis), todėl negalima valgyti daug obuolių su sėklomis. Norite jodu papildyti savo organizmą suvalgykite tik 1 sunokusį obuolį su visomis jame esančiomis sėklomis.

Kadangi obuolių sėklų neįmanoma ilgai išsaugoti, jos greitai išdžiūsta ir praranda savo vertingąsias savybes, rekomenduotina kasdieninį mitybos racioną papildyti naudingais elementais sekančiai: perpjovę obuolius išimkite sėklytes ir sumalkite kavamale. Sėklų miltelius sumaišykite su medumi santykiu 1 dalis miltelių + 2 dalys medaus (1:2). Suvalgyti tokio mišinio ne daugiau 1 arbatinio šaukštelio per dieną. Ta porcija neturi keistis, dedant šį mišinį, kaip papildą, į jogurtus, kefyrą, košes. 

GUDOBELĖS SĖKLOS

Jos pasižymi: aliejaus gausumu lengvai tirpstančio spiritiniuose skysčiuose, antibakterinėmis ir priešvirusinėmis savybėmis, glikozidais, gebančiais regeneruoti audinių ląsteles, imuninės sistemos atstatymu, nervinių ląstelių veiklos reguliavimu, sutraukiančiu veikimu, labai tinkančiu sunkiais žarnyno sutrikimų atvejais, pav. dizenterija.

Todėl, ruošiant trauktines, tinktūras, arbatas, kompotus ar džemus, vartokite gudobelės uogas nepašalindami iš jų sėklas.

Išimtas iš gudobelės uogų sėklas būtina sudžiovinti (džiovyklėlėje ar orkaitėje) ir jas sumalus užpilti gera degtine (ne mažiau 50 laipsnių).

Receptas: 1 valgomasis šaukštas sumaltų gudobelės sėklų užpilama 0,5 stiklinės degtinės. Leisti nusistovėti 30 dienų tamsioje vėsioje vietoje pastoviai sujudinant. Nukošti. Patariama gerti 30-40 lašų į puse stiklinės vandens 3 kartus per dieną prieš valgį.

Tai vaistas nuo daugelio negalavimų, ligų: aterosklerozės, nes ištirpdo cholesterino plokšteles kraujagyslėse, sušvelnina nervinę įtampą, diabeto – sureguliuojamas cukraus lygis, hipertonijos – normalizuojamas aukštas arterinis kraujospūdis, galvos skausmų, sumažina epilepsijos priepuolių skaičių ir jų trukmę.
Vandeninis gudobelės vaisių su sėklomis užpilas, duoda neblogus rezultatus pasiligojusiam organizmui nuožmioje kovoje su viršsvoriu, dėl pagerėjusios angliavandenių medžiagų apykaitos.

GRANATŲ KAULIUKAI

Granato kauliukų 1/5 masės sudaro aliejus prisotintas vitamino E ir polinesočiosios rūgštys, pozityviai veikiančios hormoninį balansą organizme, nuslopina skausmingus pojūčius, sudirgusius nervus, susierzinimą klimakso ar menstruacijų periodu.
Valgant granatų kauliukus su visu minkštimu, kaip teigia liaudies medicina, pakankamai efektyviai sumažinamas kraujospūdis ir galvos skausmas, pagausėja kraujyje hemoglobino, o tai sumažina anemijos riziką.
Granatų kauliukai sumaišyti su medumi pagelbės suskaudus dantims.
Kiniečių liaudies medicina rekomenduoja granatų kauliukus su cukrumi vartoti vyriškos potencijos pagerinimui.

Kiek gi galima suvalgyti granatų kauliukų, nepakenkiant savo organizmui? Vieni teigia – visus, kiek turi vienas granatas, kiti – pakanka keleto granato kauliukų, kad užtikrinti patikimą žarnyno darbą. Tiesa tame, kad suvalgius didelį kiekį granatų kauliukų (kas yra praktiškai neįmanoma), galima skausmingesnė problema su jų išeiga iš žarnyno tualete ir apendicito priepuolių granatų kauliukai nesukelia.

ERŠKĖTROŽIŲ sėklytės

Aliejus išspaustas iš erškėtrožių sėklų – stiprus sąjungininkas gydant odos, moterų lytinių organų (vaginos) ligas, traukulius. Aliejus tinkamas naudoti išoriškai ir jį gerti.

RECEPTAS aliejaus paruošimui:
200 gramai sumaltų erškėtuogių sėklų (galima ir sudžiovintų uogų su sėklomis) užpylus 700 gramais. kitų augalų aliejumi ir pavirinus 15 minučių, įstatyti 5 valandoms į puodą su karštu vandeniu, kurio temperatūra neturi viršyti 98 laipsnių. Jeigu aliejų laikysite puode, kuriame karštas vanduo bus nuo 60 iki 70 laipsnių, aliejaus fermentacijai prireiks 2 parų. Pabaigus šią procedūrą vienu ar kitu kaitinimo būdu, aliejus nusunkiamas ir gerai nufiltruojamas. Rekomenduojama juo tepti žaizdeles, dermatito apimtas odos ir nudegimų vietas. Gerti po 1 valgomąjį šaukštą prieš valgį.

Erškėtuogių tinktūros receptas:
0,5 stiklinės susmulkintų erškėčio uogų subėrus į stiklainį, užpilti 400 ml,  40 laipsnių degtine arba skiestu spiritu ir 400 ml vandens, sandariai uždengus, laikyti 20 parų tamsioje vėsioje vietoje. Vartoti patariama 3 kartus dienoje, po 1 valgomąjį šaukštą prieš valgį. Rekomenduojamas gydymo kursas – 1 mėnesis. Tinktūrą rekomenduojama naudoti ilgai negyjančių žaizdų gydymui, peršalimų gydymui, imuniteto stiprinimui ir infekcijų pasipriešinimui.

PASTABOS:

 • Nors erškėtuogės turi aibę naudingų savybių, netinkamai vartojant jų preparatus įmanoma ir pakenkti savo organizmui.
 • Turintiems problemų su hipertonija, širdies ir kraujotakos sistemos sutrikimų rekomenduojama būtinai gerti erškėtuogių nuovirus, bet prieš tai pasikonsultuokite su gydytoju, kuris suvokia vaistinių augalų naudą žmogaus organizmui.
 • Nuovirus vartoti turintiems gastritą ar skrandžio opaligę patartina gerti itin ATSARGIAI ir nedideliais kiekiais, kad nepabloginti situacijos. 
 • Prie sumažinto arterinio spaudimo rekomenduotina vartoti erškėčių uogų spirituotą ekstraktą.

ARBŪZŲ sėklos

1 stiklinėje pripildytoje arbūzų sėklomis aptinkama 30,6 gramai baltymų, kas atitinka 61 proc. paros poreikį organizmui suaugusiam žmogui.
Kasdieniniam vartojimui šviežias arbūzų sėklas nuplaukite, išdžiovinkite subėrę ant rankšluostėlio, išdžiūvusias sėklas 6 minutes paskrudinkite iki pradės tamsėti. Tada užpilkite pasūdyto vandens (1 arbatinis šaukštelis +1/4 stiklinės vandens) ir kaitinkite kol išgaruos vanduo.
Teigiama arbūzų sėklų savybė, tai gebėjimas pasipriešinti šlapimtakių ir šlapimo pūslės akmenligei.
Liaudies medicina teigia, kad arbūzo sėklose sukauptas selenas ir cinkas tikrai naudingi elementai vyrams sveikesnei prostatos funkcijai palaikyti, padeda išvengti prostatos adenomos susiformavimo, normalizuoja lytinę potenciją ir gerina spermos kokybę.

Receptas prieš helmintozę:
Gerai sudžiovintas, bet nesūdytas arbūzų sėklas sumalama ir santykiu 1:10 (1 dalis sėklų miltelių + 10 dalių pieno) sumaišomos su liesu pienu. Išgerti tokio „kokteilio“ 2 stiklines per dieną, kada neužpildytas skrandis maistu ( tai 2-3 val. po valgio).
Liaudies medicinos žinovai teigia, kad arbūzų sėklose yra ir tokių cheminių elementų, jų junginių, kurie: pagerina regėjimą, saugo akis nuo ligų, pasireiškia priešgrybeliniu poveikiu, neleidžia susidaryti inkštirams, o esamus – sunaikina, pagerina gijimą žaizdų, nudegimų, skatina medžiagų apykaitą, kas pozityviai paveikia odos, plaukų ir nagų būklę, ramina nervų sistemą, užtikrinant kokybišką miegą, „ištremia“ iš žarnyno kirmėlinius parazitus, veikia panašiai kaip ir moliūgų sėklos.

Rekomenduojami receptai su arbūzų sėklomis paminėtų sutrikimų gydymui ir profilaktikai:
1) Šviežiai išlukštentų arbūzų sėklas sutrinti ir 5 valgomuosius šaukštus tos masės užpylus 1litru šalto vandens, kaitinti iki pradės virti, toliau virimas tęsiamas 45 minutes – tik nestipriai kaitinant. Ataušinus nuovirą ir nufiltravus, patariama gerti po 1 stiklinę, 3 kartus dienoje.
21 stikline atvėsinto virinto vandens užpilti 1 valgomąjį šaukštą susmulkintų arbūzo sėklų ir palikti per naktį. Ryte užpilą nukošti ir dar nevalgius rekomenduojama išgerti. Taip pakartoti dar 2 rytmečius iš eilės.

PERSPĖJIMAI!!!

 • Arbūzų sėklų negalima naudoti sergantiems inkstų ligomis ir citrulinemija (šlapimo ciklo sutrikimas dėl kraujyje susikaupusio amoniako ar kitų toksinių medžiagų. Info šaltinis – internetas).
 • Draudžiama moterims lukštenti arbūzų sėklas nėštumo, žindymo periodu, vaikams iki 3 metų, dėl sėklose esančių didelio kiekio baltymų ir citrulino.
 • Patariama nevalgyti arbūzo minkštimo su visomis sėklomis, dėl galimo žarnyno užkimšimo, iššaukiančio stiprius pilvo skausmus.

ALYVUOGIŲ kauliukai

Tai puikus, tulžies išsiskyrimą skatinantis produktas, gerinantis viso virškinamojo trakto darbą, padeda šalinti iš organizmo nuodingus elementus, jų junginius.
Vartojant alyvuoges kartu su kauliuku branduoliukais, piktnaudžiaujantis alkoholiu ne taip greitai apsvaigsta ir žymiai geriau jausis sekančią dieną po išgertuvių.
Alyvuogių kauliukų branduoliukai gerai ir be pasekmių ištirpsta virškinimo procese.

PERSPĖJIMAI!!!

 • Vienkartinis suvartojimas alyvuogių kartu su kauliuko branduoliuku ne daugiau 3-5 vienetų. Per mėnesį ne daugiau 15 vienetųjeigu esate dar „nesusipykę“ su savo sveikata. Didesni kiekiai nurodomi liaudiškos medicinos receptuose tik gydant tam tikrus organizmo sutrikimus. 
 • Jokiu būdu nevartokite alyvuogių su besibaigiančiu realizacijos laiku, o tuo labiau pasibaigus jų konservavimo galiojimo laikui dėl susidarančių jose kancerogeninių junginių.

Alyvuogių kauliukų branduoliai, kaip teigia liaudies medicinos žinovai, pagelbės turintiems astmą, dusulį, sergantiems plaučių ligomis, nuramins sudirgusius nervus.

Suvalgant po 15 kauliukų branduoliukų per mėnesį, atliksite puikią sveikatingumo profilaktiką kepenims, tulžies pūslei, išvengsite inkstuose, šlapimtakiuose, šlapimo ir tulžies pūslėse smėlio ir akmenų susiformavimo, išfiltruosite kraują nuo toksinų, išvengsite vidurių užkietėjimo, nes gerai išvalo žarnyną tuo pačiu pagerėja jo mikroflora, sumažėja apetitas.

Rekomenduojamas nuoviras:
Smulkiai sutraiškytų 50 alyvuogių kauliukų branduoliukų, užpylus 1 litru vandens, virinti nestipriai kaitinant, kol liks tiktai puse užpilto tūrio. Nufiltruotą nuovirą rekomenduojama vartoti po 1 valgomąjį šaukštą pavalgius.

Susmulkinti į miltelius alyvuogių kauliukų branduoliukai, užpilti karštu parafinu, naudojami radikulito, osteochondrozės, skausmų nugaroje gydymui, sutrauktų ir įsitempusių raumenų atpalaidavimui.

Pakaitintų alyvuogių kauliukų karštais kompresais gali būti gydomas: bronchitas, laringitas, tonzilitas, pneumonija.

HEMOROJAUS

Efektyviam išgydymui, sutrikusiai skrandžio veiklai normalizuoti, cholesterolio lygio kraujyje sumažinimui, – liaudies medicinos žinovai rekomenduoja savaitės bėgyje kiekvieną dieną suvalgyti po15 alyvuogių kartu su kauliukų branduoliukais.

Alyvuogių kauliukų nuoviras meteorizmo ir diarėjos atvejais

20 kauliukų branduoliukų užpylus 1 stikline vandens ir pavirinus 15 min palikti 2 valandas atvėsimui. Gerti patariama po 30 ml. 7 dienas prieš valgį. Toks nuoviras tinka ir kosmetologinei odos priežiūrai, plaukų perskalavimui, taip pagerinsite jų augimą, plaukų šaknų mitybą.

PERSPĖJIMAS!!!

 • Alyvuoges su kauliukų branduoliukais nerekomenduojama vartoti turintiems gastritą su pažemintu rūgštingumu, uždegiminio pobūdžio sutrikimų virškinimo trakte ir nepakankamą žarnyno praeinamumą, kasos funkcijos sutrikimą,

AGRASTŲ sėklytės

Jos prisotintos galybe riebiųjų rūgščių, kurios naudingos odai, širdies darbui ir kraujotakos sistemai. Tai gera agrastų nauda, nes juos valgome su visomis sėklomis.

ABRIKOSŲ KAULIUKŲ

Kauliukų branduoliai – natūrali vitamino B17 saugykla – unikali priemonė, sunaikinanti pasiligojusias organizmo ląsteles, taip pagerindama bendrą jo būklę. Šis vitaminas, galimas daiktas, ne pats skaniausias junginys, bet jo nauda neįkainuojama apsaugant organizmą nuo piktybinių ląstelių dauginimosi ir gydant piktybinius auglius. Jis, tiesiogine prasme, sunaikina auglyje suvešėjusią piktybinę ląstelieną.

Onkologinių susirgimų profilaktikos tikslais pakanka suvalgyti keletą abrikosų branduolių kiekvieną dieną. Tinka įdėti jų ir į verdamas uogienes, džemus.

PERSPĖJIMAS!!!

 • Dienos bėgyje abrikosinių kauliukų branduolių suvalgyti ne daugiau 20-30 gramų. Viršijus šią normą galimas sunkus apsinuodijimas juose esančiu amigdalinu.

Saldoki abrikosinių kauliukų branduoliai efektyviai pagelbsti atsikosėjimui ir uždegiminių procesų slopinimui, pasiligojus nefritu, astma, laringitu ir bronchitu.
Abrikosinių kauliukų branduolių ekstraktas (galima įsigyti vaistinėse) sustiprina organizmo imunitetą, gelbsti apnikus grybelinėms ligoms, vartojamas kirmėlinių parazitų išvarymui

Rekomenduojamas užpilas konjunktyvito gydymui, pavilgams:
1 arbatinį šaukštelį abrikosinių kauliukų branduolių užpilti 100 ml. verdančio vandens ir nusistovėjus 4 valandas, patariama vartoti po 65 ml, 3 kartus dienoje, prieš pradedant valgyti.

Abrikosų kauliukus užpilkite šaltu vandeniu ir po 6-7 parų, nupylus vandenį, atsargiai pasistenkite juos praskelti taip, kad būtų matytis branduolys, bet kietojo luobo visiškai nenuimti. Vėl užpilti sūdytu vandeniu (1 litras vandens +200 gramų druskos) ir po 3-4 parų išimti galutinai branduolius iš kevalo, juos išdžiovinti ir paskrudinti. Patariama saikingai juos vartoti po 20-30 gramų per parą.

PATARIMAS

Nepiktnaudžiaukite abrikosų, persikų, neaktarinų, slyvų kauliukų branduoliais. Rekomenduojama suvalgyti ne daugiau 1-2 branduoliukų dienoje, bet kurio iš šių vaisių.

Organizmo poreikį vitaminui B17 patenkina 7 abrikosinių kauliukų branduoliai per parą. Toks kiekis vitamino B 17 gaunamo su abrikosinių kauliukų branduoliais kasdieną, kaip teigia liaudies medicina, užkerta vėžinių susirgimų tikimybę, o didesnės porcijos šio vitamino „suvalgo“ ir supiktybėjusį auglį.

Onkologijos profilaktikai patariama keletą dienų suvalgyti po 1-2 abrikosinių kauliukų branduoliukus, vėliau palaipsniui didinant jų kiekį iki 7-10 branduolių per parą, diagnozavus vėžinį susirgimą. 

Parašykite komentarą