Prieš ruošiant preparatus rekomenduojama augalo nelaistyti savaitę, o nuskintus augalo lapus reikia šaltai palaikyti 5–7 dienas. Iš kalankės lapų išspaustos sultys naudojamos gydant žaizdas (turi unikalią savybę gydyti žaizdas nepaliekant randų) ir opas, parodontozę, ginekologines ligas, akių, ausų, nosies ir gerklės ligas, maitinančių motinų spenelių įtrūkimus (rekomenduojama užlašinti 3 lašiukus sulčių ant spenelio po kiekvieno maitinimo). Įrodyta, jog kalankės sultys turi antivirusinių savybių; iš jų buvo išskirtas antivirusinis faktorius, skatinantis medžiagos, panašios į interferoną, gamybą.
Kalankė gydo gastritą:
1 valgomasis šaukštas susmulkintų kalankės lapų užpilama 1 stikline šalto vandens. Užvirus leidžiama pavirti 3 minutes. Nukošti. Patariama gerti po 2 valgomuosius šaukštus prieš valgį 3 kartus per dieną.
Universali visų odos tipų valymo priemonė gana paprasta ir efektinga:
nuo kalankės lapo iš vienos pusės nuimkite odelę ir slystančiais judesiais įtrinkite odą. Po šios procedūros maždaug 2-3 minutes pamėginkite pirštų galiukais „įmušti“ sultis į odą. Ir po kokių 5 minučių po šios procedūros galite patepti odą jūsų mėgstamu kremu. Jūsų oda jau po pirmos procedūros atrodys daug gražesnė ir jaunesnė negu anksčiau.
Kalankė akių grožiui:
Nuo ratilų apie akis, pabrinkusių vokų.
Odos priežiūra dekoltė srityje:
Valgomąjį šaukštą kalankės sulčių sumaišykite su 2 valgomaisiais šaukštais tirštos grietinės arba grietinėlės. Mišinį užtepkite ant iš anksto nuvalytos odos dekoltė srityje, palaikykite 15 minučių, o po to dušu su šiltu vandeniu nuplaukite. Po šitos procedūros jūsų oda šioje srityje atrodys be priekaištų.