Augalų vaistinėmis savybėmis rimtai susidomėjau, kada močiutė parodė rasakilą ir paaiškino, kad tai labai puiki žolelė nuo šlapimo nelaikymo. O tai buvo maždaug prieš trisdešimt metų. Apie rasakilą ir iki šiandien rašytiniuose šaltiniuose neradau niekur, kad ji yra puiki pagalbininkė esant šlapimo nelaikymo problemai.

Vaistažolėmis  domėjausi sau, savo  šeimos poreikiams. Pamažu iš mūsų šeimos vaistinėlės išnyko tabletės, vyras nustojo gerti vaistus nuo aukšto kraujospūdžio – naudoja tik vaistažolių tinktūras nuo padidinto kraujospūdžio.

Susirinko nemažai žinių apie vaistažoles.  Vyresnysis sūnus patarė – išleisk knygą. Jaunesnysis sūnus pasiėmė paskolą mano knygutės išleidimui ir 2008 metais knygutė buvo išleista.

Per ilgesnį laiką domėjimasis vaistažolėmis man virto būtinybe – pasinėriau į augalų pasaulį. Kas paprašydavo- papasakodavau apie augalų vaistines savybes ir didesniam žmonių susiėjimui. Susikaupė medžiaga apie augalų gydomąsias savybes antrai knygai.

Besidairydama po internetą retai rasdavau receptų, kaip pasinaudoti augalų vaistinėmis galiomis lietuvių kalba. Taip ir kilo mintis atiduoti interneto naudotojams- ir ne tik – savo surinktą antros knygutės ir paskaitėlių medžiagą. Taip norėjosi duoti daugiau žinių jauniems žmonėms apie tai, kaip gali padėti augalai augantys aplink, šalia mūsų. Visiems tiems, kurie neskaito knygų apie vaistažoles – o interneto puslapiuose užklys ir gal atras, kad padeda ne tik tabletės…

Su sūnaus Mindaugo pagalba atsirado internetinis puslapis – dėkinga jam.

Tikiuosi, kad ši svetainė bus naudinga Jums ir Jūsų namiškiams.

Linkiu visiems stiprios sveikatos. Ir nepamirškite – aplink mus augantys augalai tik padeda ją stiprinti.

Pagarbiai
Birutė Martišienė

KONTAKTAI

Visus atsiliepimus, klausimus, pastabas ar pasiūlymus prašome rašyti ir siųsti šiuo elektroniniu adresu: birute.martisiene@gmail.com arba užpildykite šią formą:

    Jūsų vardas (būtina)

    Jūsų el. pašto adresas (būtina)

    Tema

    Jūsų žinutė